Hakkımızda

BİZ KİMİZ
DES Etiket Hakkında

Bugüne kadar birçok firmaya damla ve etiket üretimi konusunda destek vermeye çalıştık. Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi...

1998 yılından beri hizmet veren firmamız için de "hakkımızda" yazısını yazmaya karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.
DES Etiket için kısaca; "İstanbul'da Damla Etiket konusunda uzmanlaşmış bir Etiket Firması" diyebiliriz.

DES Etiket'i biraz daha yakından tanıdığınızda başka illerde yada İstanbul'daki benzer etiket firmalarından biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır damla ve etiket alanlarında hizmet veriyoruz.

Peki DES Etiket, diğer etiket firmalarından neden farklıdır?
 

Çünkü;
Herşeyden önce;

"İşimizi gerçekten severek ve bilerek yapıyoruz." Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. DES Etiket ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

"İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz."
Belki hiç bir etiket firmasının yapmadığı kadar çok araştırma yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir şekilde uyarlamaya çalışıyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın projelerini yürütürken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Malzemenin uygulanacağı yüzeyin uygun olmaması gibi. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her etiket için iş akışını düzenliyor ve tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette DES Etiket'in farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Biliyoruz ki
"Bugün Gerçekleşen Herşey Bir Zamanlar Hayal Ediliyordu..."